LVRU

Apsardzes dienesti mūsdienās ir kļuvuši par efektīvāko garantu uzņēmumu un mājsaimniecību īpašumu, kā arī personu drošībai. Apsardzes dienesti izstrādā individuālu pieeju katram klientam, kuru nespēj nodrošināt tiesībsargājošās institūcijas ierobežoto finansu, materiāli tehnisko un cilvēkresursu dēļ. Tāpēc policijai pārsvarā iznāk izmeklēt dažādu likumpārkāpumu sekas, kamēr apsardzes firmas cenšas novērst likumpārkāpumus pēc iespējas agrākā to veikšanas stadijā un aizturēt likumpārkāpējus, lai pēc tam tos nodotu policijas rīcībā.

Diennakts apsardze ir pakalpojums, kas obligāti nepieciešams katram uzņēmumam un, ideālā variantā, arī mājsaimniecībai, jo noziedzīgas ar iekļūšanu objektā saistītas darbības ļaundari veic neatkarīgi no diennakts laika. Turklāt, pēdējā laikā palielinoties noziedzīgo elementu radošajai izdomai un pieaugot pārgalvībai, nereti noziedzīgi nodarījumi pret objektu vai tajā esošajām vērtībām notiek brīžos, kad liekas, ka objektā atrodošos personu skaita dēļ, tas atrodas simtprocentīgā drošībā.

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana ir pakalpojums, kas vienmēr jāuztic profesionālam drošības dienestam. Videonovērošanas sistēmas tiek plaši pielietotas visdažādākā lieluma, pieejamības un darbības spektra objektos, sākot ar stratēģiski nozīmīgu rūpniecības un aizsardzības objektu apsardzi un beidzot ar video novērošanu veikalos, birojos un privātmājās. Apzinoties video novērošanas efektivitāti, video novērošanas sistēmas mūsdienās tiek uzstādītas ne tikai apsardzes vajadzībām, bet arī lai piefiksētu dažādus administratīva un sadzīviska rakstura pārkāpumus – tādus kā darba laika nelietderīga izmantošana darbavietās, skolēnu smēķēšana skolas pagalmā vai ātruma ierobežojumu pārkāpšana uz ceļiem.

Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Izmeklējot zādzības, policijas darbiniekiem nākas konstatēt, ka dzīvokļu zagļu zināšanas un tehniskās iespējas nepārtraukti pieaug, ļaujot neilgā laika periodā atslēgt pat vissarežģītākās atslēgas. Tāpēc tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Signalizācija kā drošības sistēma vairs nav ekstra, bet gan ikdienišķa prasība, lai jūs justos droši par savu īpašumu un ģimeni. Signalizācija tiek uzstādīta ne tikai birojos, noliktavās un privātmājās, bet arī dzīvokļos. Lai gan Latvijas reģionos signalizācijas uzstādīšana vēl nav ļoti pieprasīts pakalpojums, Rīgā un Rīgas rajonā, kā drošības sistēmu signalizācijas sistēmas uzstādīšanu izvēlas arvien lielāks iedzīvotāju skaits. Tāpat kā citām drošības sistēmu arī signalizācijas uzstādīšanas un apkalpošanas iespējas ir ļoti daudzveidīgas – viss atkarīgs no klienta vēlmēm, iespējām, objekta platības un telpu izvietojuma tajā.