LVRU

Apsardze Rīgā

Apsardze Rīgā šobrīd ir ļoti pieprasīts pakalpojums, tāpat kā tādu drošības sistēmu uzstādīšana un ierīkošana kā  signalizācija, video novērošanas kameras, pults apsardze un citas sistēmas. Apsardzes firmas Rīgā esošajā ekonomiskajā situācijā iegūst aizvien lielāku klientu skaitu. Statistikas dati rāda, ka 2009.gadā visvairāk noziedzīgi nodarījumi ir notikuši Rīgas pilsētā, kur zaudējumus ir cietuši gan uzņēmēji, gan privātpersonas un to īpašumi. Apsardzes dienesti Rīgā, izmantojot dažādus profesionālus apsardzes pakalpojumus un inovatīvus risinājumus, uz trauksmes situāciju reaģē nekavējoties, parādoties pirmajām drošības draudu pazīmēm. Apsardzes firmas Rīgā uzsver, ka ikvienam ir vērts investēt par labu savas dzīvības un īpašuma drošībai – tas noteikti atmaksāsies. Šobrīd ir pieejami visdažādākie apsardzes pakalpojumi Rīgā un to risinājumi, arī to cenas ir ļoti pieejamas un var izmaksāt dažus latus mēnesī.

Rīgā un Rīgas aglomerācijā dzīvo gandrīz puse visu Latvijas valsts iedzīvotāju, līdz ar to arī krasi atšķiras Rīgas iedzīvotāju dzīves un ienākumu līmenis.  Rīgas iedzīvotāju atšķirīgais dzīves līmenis ir galvenais iemesls tam, ka ikdienas pilsētā tiek pastrādāti vairāki noziegumi un laupīšanas. Tāpat ikdienas Rīgu apmeklē tūkstošiem tūristu, kā arī vietējo Latvijas iedzīvotāju no citām pilsētām.

apsardze-rigaRīga ir pilsēta, kurā uzturas vislielākais skaits noziedznieku. Statistika liecina, ka noziedznieki visbiežāk veic  dzīvokļu, privātmāju un viensētu aplaupīšanas, kā arī tirdzniecības objektu, īpaši, pašapkalpošanās veikalu aplaupīšanas, jo objektos atrodas relatīvi viegli pieejamas materiālās vērtības. Šo iemeslu dēļ Mustangs Apsardze apsardzes speciālisti Rīgā iesaka visiem Rīgas iedzīvotājiem konsultēties ar apsardzes dienestu pārstāvjiem, lai rastu piemērotāko drošības risinājumu.

Apsardzes firmas Rīgā visiem daudzdzīvokļu namu iemītniekiem iesaka ierīkot video novērošanas kameras pie ieejas kāpņu telpā, bet dzīvokli aprīkot ar signalizācijas sistēmu. Privātmāju īpašniekiem apsardzes dienesti Rīgā iesaka ierīkot signalizācijas sistēmas pirmajā stāvā vai tādas sistēmas, kas reaģē uz logu vai durvju atvēršanu. Savukārt pašapkalpošanās veikalos optimālais drošības komplekts ir signalizācija, video novērošanas kameras un fiziskā apsardze.

Noziedznieki ir kļuvuši aizvien viltīgāki un pamanās ierāpties dzīvoklī pa sestā stāva balkoniem, atlauzt logus, apzagt, kamēr dzīvokļa iemītnieki guļ. Lai izvairītos no šādiem gadījumiem drošības dienesti Rīgā dzīvokļos dzīvojošajiem iesaka pārdomāt iespēju ierīkot signalizācijas sistēmas, kas reaģē arī uz logu atvēršanu.

signalizacija-dzivokliKāda dzīvokļa īpašnieces mājvieta netika aplaupīta, jo laicīgi tika izmantoti apsardzes firmas pakalpojumi. Saimniece bija ievietojusi videonovērošanu kāpņutelpā pret savām dzīvokļa durvīm, bija nofilmējusi, kā neilgi pēc tam, kad viņa bija pametusi dzīvokli, lai dotos uz darbu, noziedznieks bija mēģinājis atlauzt durvis. Pateicoties videonovērošanai un apsardzes firmas ātrai reakcijai, noziedznieks tika notverts.

Apsardzes firmas Rīgā, tai skaitā arī Mustangs Apsardze, piedāvā pilnu drošības  un apsardzes pakalpojumu servisu, pievēršot katram klientam īpašu uzmanību, lai rastu piemērotāko risinājumu, sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumus.

Drošības sistēmas Rīgā, tāpat kā citās pilsētās, ierīkošana sākas ar objekta izpēti, kad drošības speciālisti sniedz rekomendācijas par iespējamajiem drošības risinājumiem, to efektivitāti, sistēmu uzstādīšanas procesu un izmaksām.

Apsardze Rīgā vienmēr ir bijis pieprasīts pakalpojums, tomēr šobrīd tā pieprasījums ir strauji audzis. Līdz šim populārākās sistēmas, ko iedzīvotājiem snieguši  apsardzes dienesti Rīgā ir signalizācijas, ugunsdrošības sistēmu un video novērošanas kameru uzstādīšana dzīvokļos un privātmājās; signalizācijas, video novērošanas sistēmas uzstādīšana tirdzniecības vietās. Bez tam tirdzniecības vietās tāpat kā noliktavās, jaunbūvēs un publiskos pasākumos bieži tiek izmantota fiziskā apsardze.