LVRU

Apsardze Siguldā

Apsardze Siguldā regulāri tiek izmantota ne tikai drošības nodrošināšanai ikdienā – privātpersonu un uzņēmumu vajadzībām, bet arī publiskos pasākumos, kas Siguldā ļoti regulāri tiek organizēti īpaši vasaras sezonā. Apsardze Siguldā, pilsētai esot būtiskam ekonomikas, kultūras, aktīvās atpūtas un tūrisma centram, ir svarīgs nosacījums, lai tajā komfortabli justos gan Siguldas pamatiedzīvotāji, gan pilsētas viesi. Pilsētā regulāri apgrozoties lielam tūristu skaitam, pastāv daudz lielāka apdraudējuma iespējamība gan privātpersonu mājokļiem, gan sabiedriskiem objektiem, tāpēc aizvien biežāk apsardzes firmas Siguldā saņem pieprasījumus nodrošināt gan privātmājas, gan sabiedriskos un apskates objektus, gan arī Siguldā notiekošos masu pasākumus ar apsardzes pakalpojumiem.

Siguldas pilsēta, ar vairāk kā 10 000 iedzīvotājiem, ir lielākā apdzīvotā vieta Rīgas rajona Ziemeļaustrumu reģionā un laika gaitā kļuvusi par vienu no Latvijā iecienītākajiem tūrisma, aktīvās atpūtas un ziemas sporta centriem, piesaistot pilsētai lielu skaitu tūristu gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Salīdzinoši lielā tūristu plūsma nes līdzi ne tikai ieņēmumus un darba vietas vietējiem uzņēmumiem un iedzīvotājiem, bet rada arī papildu rūpes par sava īpašuma drošību gan uzņēmēju, gan privātpersonu vidū. Izplatīti ir dažādi tūristu veikti sabiedriskās kārtības pārkāpumi, kas saistīti ar alkohola lietošanu. Šādiem likumpārkāpumiem pārsvarā ir pakļauti dažādi sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji – restorāni, bāri, kafejnīcas, naktsklubi, izklaides objekti u.c., kur tūristiem nereti rodas konfliktsituācijas ar iestādes personālu vai citiem apmeklētājiem. Lai šādās reizēs operatīvi nodrošinātu personāla un objekta drošību, apsardzes firmas Siguldāpiedāvā objektu aprīkot ar trauksmes pogu, ar kuras palīdzību trauksmes signālu saņēmušie apsardzes dienesti Siguldā nekavējoties nosūtīs uz konflikta norises vietu operatīvo grupu. Iestādēs, kur konfliktsituācijām ir regulārs raksturs, apsardzes firmas Siguldā iesaka izmantot fiziskās apsardzes pakalpojumus, kas garantē apsardzes darbinieku nekavējošu iejaukšanos konfliktā.

apsardzes-pakalpojumi-siguldaPilsētai esot ekonomiski aktīvai, turklāt atrodoties pie lielas automaģistrāles netālu no Rīgas, palielinās arī zādzību risks privātīpašumos, kā arī ražošanas un pakalpojumu sniedzēju objektos. Atkarībā no uzņēmuma apsekojamās teritorijas lieluma, pārskatāmības, kā arī uzņēmumā esošo materiālo vērtību nozīmīguma, ražošanas uzņēmumus apsardzes dienesti Siguldā nodrošina ar fizisko apsardzi un/vai videonovērošanu objektu pagalmos, kā arī signalizāciju iekštelpās.

Nozīmīgi apsardzes pakalpojumu Siguldā izmantotāji ir vietējie lielveikali, kuri pārsvarā atrodas pie šosejas Rīga–Veclaicene. Sīkām zādzībām no lielveikalu plauktiem esot veikala ikdienai, apsardzes firmas Siguldā to novēršanai veikalus aprīkojušas ar lokālās videonovērošanas sistēmām, kā arī fizisko apsardzi, apsardzes darbiniekiem Siguldā sekojot līdzi novērošanas kameru fiksētajam un operatīvi reaģējot zādzību gadījumā.

Mazāku veikalu, kā arī citu nelielu pakalpojumu sniedzēju vidū populārākā drošības sistēma Siguldā ir trauksmes poga, kura paredzēta apsardzes darbinieku izsaukšanai iestādes darba laikā, kā arī signalizācija laikiem, kad iestāde ir slēgta apmeklētājiem. Atsevišķu mazo uzņēmumu vidū pieprasīta tomēr ir arī videonovērošana vai fiziskās apsardzes pakalpojumi Siguldā. Bez tam drošības pakalpojumi Siguldā daudz vairāk ir pieprasīti vasaras sezonā. Sezonalitāte ir galvenais iemesls tam, kādēļ liela daļa uzņēmēju Siguldā netaupa uz drošības rēķina. Aktīvā sezona ir laiks, kad ir iespējams gūt lielākos ieņēmumus, pateicoties tūristu skaita pieplūdumam, kā arī ciest zaudējumus šī paša iemesla dēļ, jo tas ir laiks, kas ir ļoti pateicīgs garnadžiem.  

apardze-siguldaPieaugot Siguldas apmeklētāju skaitam un pilsētai izveidojoties par vienu no tūristu apmeklētākajām vietām Latvijā, apsardzes pakalpojumi Siguldā ir kļuvuši aizvien pieprasītāki iedzīvotāju vidū. Pilsētā dominē privātā apbūve, tādēļ apsardzes firmas Siguldā mājokļus lielākoties aprīko ar dažāda veida signalizācijas sistēmām. Lielāku īpašumu drošības nodrošināšanai apsardzes dienesti Siguldā aprīkot tos ar video novērošanas kamerām, kā arī piedāvā fizisko apsardzi.

Pilsētā norisinoties aktīvai tūrisma, kultūras un izklaides dzīvei, apsardzes firmas Siguldā regulāri veic dažādu masu pasākumu apsardzi, sākot ar dažāda ranga starptautiskām kamaniņu sporta un bobsleja sacensībām, starptautiskajiem Siguldas opermūzikas svētkiem, folkloras festivālu „Baltica” un festivālu „Kremerata Baltica festival” un beidzot ar dažādiem pilsētas svētkiem, Latvijas vai Siguldas sporta pasākumiem, koncertiem, zaļumballēm, diskotēkām.

Mustangs Apsardze drošības speciālisti ir nodrošinājuši fiziskās apsardzes pakalpojumus gan vairākos privātos pasākumos un sporta spēlēs, gan pasākumos par godu pilsētas svētkiem, gan Siguldas opermūzikas svētkos.