LVRU

Apsardzes firma Mustangs apsardze nodarbojas ar apsardzes pakalpojumu sniegšanu un drošības sistēmu uzstādīšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām visā Latvijā. Mustangs apsardze speciālisti uzstāda dažāda veida signalizācijas, ugunsdrošības sistēmas, gāzes sensorus, uzstāda video novērošanas kameras, veic video monitoringu, kā arī nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus.

Apsardzes firmas Mustangs apsardze speciālistiem ir vairāk kā 15 gadu pieredze apsardzes nozarē. Šo gadu laikā apsardzes speciālisti ir uzkrājuši vērtīgu pieredzi un ieguvuši plašu lojālo klientu loku. Šobrīd Mustangs apsardze darbinieki nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus un uzstāda dažāda veida drošības sistēmas visā Latvijas teritorijā. Lai operatīvi reaģētu uz izsaukumiem uzņēmums nesen kā iegādājies jaunu auto parku.

Mustangs Apsardze

Uzņēmuma biznesa pamatā ir individuāla pieeja katram klientam ar mērķi veidot veiksmīgu, abpusēji izdevīgu ilgtermiņa sadarbību. Tādējādi katram klientam un tā situācijai tiek individuāli meklēts piemērotākais risinājums, jo drošības jautājums ir ļoti specifisks un šobrīd tā nozīme mūsdienu sabiedrībā aizvien pieaug.

Mustangs apsardze speciālisti skaidro, ka populārākais starp apsardzes pakalpojumiem uzņēmumā ir fiziskā apsardze. Pēdējo gadu laikā Mustangs apsardze ir rūpējies par drošību arī vērienīgos publiskos pasākumos tādos kā Siguldas pilsētas svētki, Operas svēti, dažādās zaļumballēs u.c.. Tāpat uzņēmuma pārstāvji uzskata, ka uzņēmumiem šobrīd ļoti aktuāla ir pults apsardze un video monitorings. Bez tam, objektos, kuros Mustangs apsardze pēc tam nodrošina pults apsardzi, uzņēmums uzstāda bezmaksas raidītājus.

Nupat kā Mustangs apsardze operatīvā grupa aizturēja ļaundari, kurš bija ielauzies uzņēmuma klienta īpašumā. Tomēr, pateicoties Mustangs apsardze drošības speciālistu operatīvai rīcībai, uzņēmumam netika nodarīti materiālie zaudējumi. Pēc aizturēšanas ļaundaris tika nodots valsts policijai, kura tālāk likumā paredzētā kartībā veic visas procedūras, lai to sodītu. Tieši pateicoties profesionāliem darbiniekiem un to rīcībai šāda veida aizturēšanas ir iespējamas. Visiem Mustangs apsardze darbiniekiem atbilstoši valstī noteiktajam likumam ir drošības speciālista jeb apsardzes darbinieka sertifikāts, bet papildus tam uzņēmumā pastāv vēl citi standarti, kuru ievērošana palīdz kvalitatīvāk pildīt ikdienas pienākumus un ir obligāta visiem darbiniekiem.