LVRU

Apsardze privātpersonām

Mēs nodrošinām pilna servisa apsardzes pakalpojumus – apsardzes sistēmas izvēli, uzstādīšanu un apkalpošanu - Jūsu ģimenes un īpašuma drošībai. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jūs ar efektīvāko un ekonomiski izdevīgāko drošības sistēmas risinājumu.Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Apsardzes firma Mustangs apsardze jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu īpašumos. Signalizācijas ierīkošana atkarībā no pasūtītāja vēlmēm un prasībām ir iespējama vairākos līmeņos un signalizācijas montāžu iesaka veikt īpašuma celtniecības vai remonta laikā.Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības laikā arī ziemā. Izvēlieties efektīvu, bet ekonomisku risinājumu. Mēs uzskatām, ka, ņemot vērā efektivitāti, kā arī uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, vispiemērotākā vasarnīcas apsardze ir GSM vai pults signalizācija.

Apsardzes firma "Mustangs Apsardze" piedāvā arī citus pakalpojumus fiziskām personām, piemērām, privātā miesassardze un citus.