LVRU

Apsardze Bukultos

Apsardze Bukultos, vietai relatīvi nesen attīstoties par turīgu personu privātmāju ciemu, ir pakalpojums, kura nepieciešamība parasti tiek plānota jau māju būvniecības stadijā. Tādējādi apsardzes pakalpojumi Bukultos ir nodrošināti lielākajai daļai ciema iedzīvotāju, kuru mājokļus apsardzes dienesti Bukultos aprīko ar drošības sistēmām – atkarībā no klientu vēlmēm un iespējām. Praktiski visas privātmājas ir aprīkotas ar ugunsdrošības signalizācijas sistēmām, kā arī trauksmes signalizācijas sistēmām.

Bukulti ir viens no daudzajiem Pierīgas ciematiem, kurš par pieprasītu dzīvesvietu kļuvis pēdējo gadu laikā, palielinoties pieprasījumam turīgu personu vidū pēc privātīpašumiem Pierīgas ezeru, īpaši Baltezera tuvumā. Tomēr, atšķirībā no netālās Priedkalnes, Bukultu savrupmājām nav tik izteikts elitārs statuss, ekskluzīvajai apbūvei ezera krastā mijoties ar vienkāršākām savrupmājām.

apsardze-bukultosAtbilstoši Bukultu iedzīvotāju materiālajām iespējām, apsardzes firmas Bukultos piedāvā visplašākā spektra apsardzes pakalpojumus. Fiziskās apsardzes pakalpojumi Bukultos galvenokārt ir pieprasītāki elitāro māju īpašnieku vidū, kuru īpašumi izceļas ar lielām, grūti pārskatāmām teritorijām. Apsardzes darbinieki Bukultosšādos īpašumos veic gan mājas, gan arī tai piegulošās teritorijas apsardzi, veicot regulāru teritorijas apsekošanu, kā arī kontrolējot īpašuma apmeklētāju plūsmu pie teritorijas vārtiem. Tā kā lielai daļai šādu īpašumu ir tieša izeja uz ezeru, apsardzes dienesti Bukultu īpašumos pastiprinātu uzmanību pievērš piekrastes joslas apsardzei. Ņemot vērā iespējamo apdraudējumu ne tikai Bukultu īpašumu, bet arī pašu īpašnieku vai to ģimenes locekļu drošībai, apsardzes dienesti Bukultos nodrošina arī bruņotas fiziskās apsardzes pakalpojumus. Nereti apsardzes firmas Bukultos šādu māju pagalmos uzstāda arī lokālās videonovērošanas sistēmas, kur videokamerās fiksētajam seko objektā dežūrējošs apsardzes darbinieks. Šādos gadījumos trauksmes signāls uzreiz tiek nodots citiem apsardzes dienesta darbiniekiem, kuri trauksmes gadījumā nekavējoties ierodas objektā, lai veiktu visas iespējamās darbības un novērstu incidentu.

drosiba-bukultosMazāk elitāru māju īpašnieki lielākoties izvēlas ne tik komplicētas drošības sistēmas. Kaut arī standarts šādu īpašumu mājās ir pults apsardze, un ļoti bieži pagalmos apsardzes dienesti uzstādījuši arī video novērošanas kameras, tomēr ņemot vērā faktu, ka fiziskās apsardzes darbiniekus savas mājas teritorijā tās īpašnieki nereti uzskata par traucējumu ģimenes privātumam, lielākoties māju īpašnieki aprobežojas ar tehniskās apsardzes sistēmas sniegtajām iespējām.

Vienota apsardze Bukultos sastopama atsevišķu rindu māju kompleksiem vai arī Bukultu teritorijā esošajiem privātmāju ciematiem, kuros apsardzes sistēmu ierīkošanu nodrošinājis projekta attīstītājs. Pārsvarā šādas mājas apsardzes firmas Bukultos ir aprīkojušas pēc standarta piedāvājuma ar pults signalizāciju, papildus tehniskās apsardzes sistēmas katrā mājā ierīkojot, tikai pēc klientu individuāla pieprasījuma.

Nedaudzo Bukultu veikalu un kafejnīcu vidū pieprasītākās apsardzes sistēmas ir trauksmes poga apsardzes dienestu Bukultos izsaukšanai iestāžu darba laikos vai arī pults signalizācija laikā, kad tās ir slēgtas. Fiziskās apsardzes pakalpojumi Bukultos esošo veikalu un kafejnīcu vidū ir mazāk pieprasīti, ņemot vērā faktu, ka Bukultos dislocēto apsardzes firmu darbinieki objektā var ierasties dažu minūšu laikā.

Ciemā nav policijas iecirkņa, tādēļ apsardzes dienestiem Bukultos nereti nākas pildīt arī sabiedriskās kārtības nodrošināšanas funkcijas, novēršot dažādus pārkāpumus ciemata sabiedriskajās vietās un aizturot likumpārkāpējus līdz to nodošanai policijas darbinieku rokās.