LVRU

Apsardzes firmas Mustangs Apsardze informācija

SIA "Mustangs apsardze" vadības komanda nodarbojas ar apsardzes pakalpojumu sniegšanu jau kopš 1993. gada. Šo, vairāk kā 15 gadu laikā,  mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi apsardzes pakalpojumu nodrošināšanā.

Uzņēmuma attīstības periodā esam paplašinājuši piedāvāto pakalpojumu spektru. Mustangs apsardze ir viens no nedaudzajiem apsardzes privātuzņēmumiem Latvijā, kas  spēj saviem klientiem piedāvāt daudzpusīgu pieeju drošības jautājumu risināšanā.

Patstāvīga profesionālā izaugsme, nemitīga pieredzes uzkrāšana apsardzes pakalpojumu sniegšanas jomā, jaunu metožu un rīcības paņēmienu izstrāde ir ļāvusi mums kvalitatīvi organizēt darbu "Mustangs apsardze" apsardzes uzņēmumā.

Personāla politika

Visiem  „Mustangs apsardze” darbiniekiem atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai ir apsardzes darbinieka sertifikāts. Paralēli visi darbinieki tiek regulāri apmācīti jaunāko apsardzes sistēmu izmantošanā saskaņā ar „Mustangs apsardze” noteikumiem un prasībām.

Visiem „Mustangs apsardze” darbiniekiem ir jāievēro uzņēmuma drošības speciālista ētikas un konfidencialitātes kodekss, kā arī klienta īpašās prasības, ja tās iespējams ievērot saskaņā ar drošības nodrošināšanas pamatprincipiem.