LVRU

Ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana

Mustangs apsardze piedāvā:

  • projekta izstrādi un saskaņošanu ar attiecīgajām institūcijām ugunsdrošības jautājumos
  • sistēmu montāžu
  • tehnisko apkalpošanu.

Svarīgi! Plānojiet ugunsdrošības signalizāciju laicīgi un integrējiet to kopā ar citām drošības sistēmām Jūsu īpašumā.

Ugunsdrošības sistēma privātām vajadzībām

Apsardzes firma Mustangs iesaka ugunsdrošības sistēmu uzstādīt visiem privātmāju īpašniekiem, kuriem mājās atrodas kamīns, apkures sistēmas telpa vai sauna. Šādas sistēmas uzstādīšana, principā, būtu vēlama katrā mājas virtuvē un dzīvojamajā istabā, kur parasti notiek saviesīgi pasākumi.

Kā zināms, bīstamākais periods ugunsdrošības ziņā privātmājas ir apkures sezonas sākums, kad tiek atsākta mājokļa kurināšana un uguns iekuršana kamīnā. Tāpat daudzi nelaimes gadījumi, kuru cēlonis ir uguns, sākas Ziemassvētku laikā, kad cilvēki dedzina sveces, pienācīgi nepadomājot par drošības jautājumiem. Nereti nelaimes gadījumi notiek tieši tādēļ, ka nelaime nav laikus pamanīta. Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšana ļauj konstatēt uguns esamību objektā un brīdina par to jau pašā sākumā, jo sistēma reaģē arī uz dūmu klātbūtni telpā.

Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanas izmaksas ir sākot no 242,00 EUR, bet apkalpošanas izmaksas mēnesī ir sākot no 30,00 EUR.

Ugunsdrošības sistēma uzņēmumiem

Eiropas un Latvijas likumdošana nosaka to, ka sabiedriskās ēkās un tirdzniecības vietās obligāti nepieciešamas ugunsdrošības signalizācijas un trauksmes izziņošanas sistēmas.

Ugunsdrošības signalizācija ugunsgrēka gadījumā savlaicīgi brīdinot par briesmām, var izglābt daudzu cilvēku dzīvības. Tāpat atkarībā no uzņēmuma darbības specifikas ir iespējams ierīkot sensorus, kuri brīdinās par cita veida briesmām, īpaši jāatzīmē briesmas, kas var notikt gāzes noplūdes gadījumā.  Tādi sensori  kā ūdens noplūdes sensori un  gāzes analizatori parasti ir pieprasīti uzņēmumos, kas nodarbojas ar ražošanu vai kādu produktu pārstrādi. Šādu sensoru uzstādīšanas izmaksas ir ļoti dažādas un atkarīgas, protams, no ražotāja drošības garantijām un citiem faktoriem.