LVRU

Apsardzes virzieni

Uzņēmuma attīstības periodā esam paplašinājuši piedāvāto pakalpojumu spektru. Mustangs apsardze ir viens no nedaudzajiem apsardzes privātuzņēmumiem Latvijā, kas spēj saviem klientiem piedāvāt daudzpusīgu pieeju drošības jautājumu risināšanā.

Apsardzes firma „Mustangs Apsardze” nodrošina fizisko apsardzi - drošības nodrošināšanai visdažādākajos objektos: dzīvojamajās un ražošanas telpās, birojos, noliktavās, tirdzniecības uzņēmumos. Bruņota un nebruņota teritorijas un telpas apsardze, videonovērošana.

Pults apsardzes jeb tehniskās apsardzes priekšrocība atšķirībā no vienkāršas signalizācijas ir tā, ka objekta drošību visu laiku no attāluma kontrolē profesionāli apsardzes darbinieki, kuri trauksmes situācijā nekavējoties reaģē.

Viens no svarīgākajiem elementiem vispārējās drošības sistēmā ir apsardzes signalizācijas uzstādīšana. Kvalitatīva un pareizi uzstādīta signalizācijas sistēma nodrošina savlaicīgu pārkapuma fiksēšanu un signāla nosūtīšanu uz apsardzes punktu.

Ugunsdrošības signalizācijas sistēma ir vienlīdz svarīga gan privātmājās, gan birojos, noliktavās, ražošanas un cita veida telpās.

Video novērošana un video monitorings ir drošības sistēmas veids, kur drošības kontroli var veikt vairākās vietās vienlaicīgi un attālināti. Ļoti svarīga video novērošanas priekšrocība ir tā, ka tā spēj uzlabot darbinieku darba kvalitāti, ja to izmanto efektīvi un profesionāli.

Tehniskā apsardze ir drošības sistēma, kas nodrošina apsargājamā objekta īpašnieku vai atbildīgo personu ar informāciju par to, kas tajā notiek. Šo drošības sistēmu bieži pieslēdz pie apsardze pults, lai trauksmes signāla saņemšanas gadījumā uz objektu dotos ātrās reaģēšanas grupa.

Mūsdienu uzņēmējdarbība attīstās un paliek sarežģītāka savā uzbūvē. Uzņēmējam ir nepieciešama profesionāla un kvalificēta juridskā palīdzība uzņēmuma reģistrācijas, reogranizācijas vai likvidācijas procesos, kā arī citos juridiskajos jautājumos.