LVRU

Video novērošana ir drošības sistēma, kura tiek izmantota, galvenokārt, uzņēmumu vajadzībām, tomēr nereti aizvien biežāk to sāk izmantot arī privātpersonas sava īpašuma aizsargāšanai. Atkarībā no uzņēmuma specifikas video novērošana tiek izmantota dažādu mērķu dažādu mērķu sasniegšanā, piemēram, atklāt zagļus klientu apkalpošanas vietās, palielina strādājošā personāla drošību, uzlabo darbinieku darba kvalitāti, ļauj novērot objektu no attāluma, kā arī novērot vairākus objektus vienlaicīgi.

Mustangs apsardze drošības speciālisti stāsta, ka arvien biežāk video novērošanas kameras tiek uzstādītas, lai palielinātu strādājošo darbinieku darba efektivitāti, proti, vai tie laicīgi uzsāk un pabeidz darbu, vai pienācīgi apkalpo klientus, kā arī pie kases aparātiem, vai tie neveic nelikumīgas finansu darbības.Drošības dienests var veikt regulāru video monitoringu vai veikt video novērošanas kameru ierakstus kurus pēc tam iespējams pārskatīt. Parasti visi video novērošanas kameru ieraksti tiek glabāti salīdzinoši neilgu laiku – 2 dienas, nedēļu, atsevišķos gadījumos vai objektos arī ilgāku laiku. 

Videonovērošanas kameraPastāv vairāku veidu video novērošanas kameras, galvenokārt tās atšķiras ar to novērošanas perimetru. Ir iespējams uzstādīt tādas video novērošanas kameras, kuras var veikt objekta novērošanu 360 grādu rādiusā, šī novērošana gan nenotiek vienlaicīgi uz visām pusēm, bet parasti tā ir vadāma. Parasti jebkurai video novērošanas kamerai pastāv opcija pietuvināt novērojamo objektu, piemēram, veikala durvis, lai saskatītu personu sejas. Tāpat video novērošanas kameras izvēlē svarīgi ir apzināties faktu, vai video novērošanu būs jāveic arī diennakts tumšajā laikā vai tumšās telpās. Šādā gadījumā noteikti jāizvēlas videonovērošanas kamera ar nakts režīmu. 

Video novērošanas kameraVideo novērošanas kameru uzstādīšanu vajadzētu plānot un uzstādīt kopā ar citām drošības sistēmām tādām kā signalizācija,  ugunsdrošības sistēma, gāzes sensori u.c. 

Tāpat pieaug tendence, ka video novērošanas kameras tiek uzstādītas pie ieejas daudzdzīvokļu mājās, auto stāvvietās, privātmājās un citos objektos, kur tās tiek uzstādītas pēc privātpersonu pieprasījuma. 

Lai uzzinātu par video novērošanas kameru uzstādīšanas iespējām un izmaksām Jums interesējošā objektā, lūdzu, sazinieties ar Mustangs apsardze drošības speciālistiem.