LVRU

Kafejnīcu, bāru apsardze

Apsardze kafejnīcām, bāriem un citām līdzīga profila iestādēm ir nepieciešama, lai nodrošinātu iestādes nepārtrauktu darbību, materiālo vērtību un preču saglabāšanu, kā arī sabiedriskās kārtības uzturēšanu, kurai tiek pievērsta pastiprināta apsardzes firmas darbinieku uzmanība.

Pamatuzdevumi: 

  • Sabiedriskās kārtības nodrošināšana iestādē un konflikta situāciju risināšanana;
  • Uzņēmuma produkcijas un mantas drošības nodrošināšana;
  • Piegulošās teritorijas kontrole ar video novērošanas kameru palīdzību;
  • Auto novietnes kontrole.

„Mustangs Apsardze” piedāvā šādus apsardzes risinājumus Jūsu kafejnīcā vai bārā.

  • Fiziskā apsardze – mēs iesakām izmantot fiziskās apsardzes speciālista pakalpojumus ikvienā kafejnīcā vai bārā, īpaši diennakts tumšajā laikā.
  • Signalizācija – Jūsu kafejnīcas vai bāra telpu drošībai ārpus darba laika. Iesakām noteikti izmantot tehniskās apsardzes pakalpojumus – signalizāciju, ko nepārtraukti uzrauga profesionāli apsardzes darbinieki, lai trauksmes gadījumā nekavējoties varētu ierasties objektā.
  • Ugunsdrošības sistēma – nepārtrauktai darbinieku un klientu drošībai. Īpaši svarīgi ir uzstādīt kvalitatīvas ugunsdrošības sistēmas virtuvē, turklāt tādas, kas piemērotas tieši ugunsdrošības garantēšanai kafejnīcu vai bāru virtuvēs.
  • Videonovērošanas sistēmas un videomonitorings – nepieciešamas bāros, īpaši, ja bārā ir uzstādīti arī spēļu automāti. Tāpat bāros un kafejnīcās pie kases aparātiem uzstādītas novērošanas kameras Jums ļaus pārliecināties par Jūsu uzņēmuma darbinieku godprātību un samazinās zaudējumus, ko var radīt negodīga darbinieku rīcība.
  • Trauksmes poga – nepieciešama ikvienā kafejnīcā vai bārā, īpaši, ja uzņēmums nealgo drošības speciālistu, kurš kafejnīcā vai bārā uzturas visu tā darba laiku. Trauksmes poga ļauj kafejnīcas vai bāra darbiniekiem justies droši, jo tiklīdz trauksmes signāls tiks nodots apsardzes dienestam, tā notikuma vietā ieradīsies ātrās reaģēšanas vienība.

„Mustangs Apsardze” speciālisti piedāvā individuālu pieeju katram uzņēmuma klientam. „Mustangs Apsardze” speciālisti izstrādās kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu kafejnīcas vai bāra darbinieku un apmeklētāju drošībai. Sazinieties ar „Mustangs Apsardze” drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jūsu kafejnīcai vai bāram.