LVRU

Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā apsardzes firma Mustangs Apsardze. Fiziskā apsardze tiek izmantota:

  • dzīvojamo māju, privātmāju ciematu,
  • noliktavu, ražošanas telpu, biroju, tirdzniecības telpu un citu teritoriju apsargāšanai,
  • kā arī drošības nodrošināšanai publiskos pasākumos – pilsētas svētkos, koncertos, sporta spēlēs u.c..

„Mustangs Apsardze” īpaši specializējas fiziskās apsardzes nodrošināšanā – mūsu personāls ir speciāli apmācīts specifiskām fiziskās apsardzes situācijām. Mūsu rīcībā ir nepieciešamais apsardzes aprīkojums un sistēmas vēl efektīvākai darba izpildei un mūsu klientu drošības nodrošināšanai.

Fiziskā apsardze uzņēmumiem

Parasti fiziskā apsardze tiek nodrošināta – ražošanas telpās, auto stāvvietās, noliktavās, birojos, karjerās, tirdzniecības telpās vai jebkurā citā teritorijā pēc klienta pieprasījuma.

Apsargājot šos objektus, profesionāla apsardzes darbinieka kompetencē ir fiksēt un informēt atbildīgās personas par jebkuriem notikumiem, kas neatbilst aprakstam un noteikumiem par apsardzes darbinieka darba kārtību konkrētajā objektā. Atbildīgajām personām tiek ziņots par aizdomīgām darbībām, kuras veic, piemēram, kāds no piegādātājiem, darbiniekiem vai tamlīdzīgi.

Pateicoties profesionāliem apsardzes speciālistiem, uzņēmums var ne tikai izvairīties no nevēlamiem zaudējumiem, ko tam var sagādāt ļaundari, bet arī uzlabot kopējo drošības sistēmu.

Mustangs apsardze standarta fiziskās apsardzes piedāvājums vidēji lielai apsargājamajai teritorijai ir sākot no 5,00 EUR/h.

Lai uzzinātu precīzas fiziskās apsardzes izmaksas Jums interesējoša objektā, sazinieties ar Mustangs apsardze speciālistiem.

Fiziskā apsardze privātpersonām

Fiziskās apsardzes pakalpojumi ir efektīvs risinājums arī kā drošības sistēmas sastāvdaļa   privātmāju ciematos, dzīvokļos un tam piederošo autostāvvietu apsargāšanai, kā arī citiem individuāliem gadījumiem pēc klienta pieprasījuma. Sazinieties ar Mustangs apsardze speciālistiem lai uzzinātu par fiziskās apsardzes iespējām un izmaksām.

Fiziskā apsardze publiskos pasākumos

Apsardzes firma Mustangs ir pieredzējusi fiziskās apsardzes nodrošināšanā arī publiskos pasākumos. Mustangs apsardze darbinieki ir rūpējušies par drošību uzņēmumu sporta spēlēs, pilsētas svētkos, operas svētkos Siguldā un citos publiskos pasākumos.

Publiskos pasākumos parasti notiek cieša sadarbība starp apsardzes firmas darbiniekiem un konkrētās pašvaldības policijas darbiniekiem. Apsardzes darbinieku klātbūtne publiskos pasākumos ir ārkārtīgi svarīga, īpaši, ja pasākumi notiek diennakts tumšajā laikā vai tie ir saistīt ar jebkāda veida paaugstinātu risku. Fiziskās apsardzes izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, pasākuma vietas, ilguma, pasākuma apmeklētāju skaits u.tml..

Parasti viena apsardzes darbinieka izmaksas publiskos pasākumos ir sākot no 7,00 EUR/h.

Sazinieties ar Mustangs apsardze speciālistiem, lai uzzinātu par fiziskās apsardzes iespējām un izmaksām publiskos pas­­­­­ākumos.