LVRU

Tehniskā apsardze

Informāciju par objektā notiekošo saimnieks vai atbildīgā persona var saņemt, piemēram, SMS veidā savā mobilajā telefonā vai kā telefona zvanu (šāds risinājums ir GSM apsardzes veids) vai arī informācija var tikt nogādāta līdz apsardzes firmas dienestam – pultij, kur atkarībā no situācijas profesionāli apsardzes speciālisti pieņem lēmumu par turpmāko rīcību.

GSM apsardze – Latvijā pazīstama arī kā bezvadu apsardzes sistēma. GSM apsardzes sistēma ir  drošības sistēmas risinājums, kas vairāk piemērots privātmājām un dzīvokļiem, aktīviem cilvēkiem, kas bieži ceļo un kuru māja šajā laikā paliek bez apsardzes. Lai šāda veida apsardzes sistēma efektīvi pildītu savas funkcijas īpašumā ir jābūt uzstādītai, piemēram, signalizācijai, ugunsdrošības sensoriem u.tml., tad saņemot ziņojumu, īpašuma saimnieks varēs attiecīgi rīkoties.  GSM sistēma ir vienkārši savietojama arī ar apsardzes firmas Mustangs apsardze drošības sistēmām, kas piedāvā operatīvās grupas pakalpojumus, proti, izbraukumus un notikuma vietu vai citu situācijai atbilstošu rīcību, kuras mērķis ir iespējami samazināt klientam radītos zaudējumus un aizturēt ļaundarus.

GSM apsardzes sistēmu ir lēti uzturēt un vienkārši uzstādīt. Tā ir lieliski piemērota dzīvokļiem, mājām, vasarnīcām, kā arī birojiem.