LVRU

Vasarnīcas apsardze

Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības! Jums ir iespēja to aprīkot ar signalizācijas sistēmu, lai Jūs varētu justies droši par vasarnīcu arī laikā, kad tajā iegriežaties retāk, piemēram, ziemā. „Mustangs Apsardze” piedāvā uzstādīt vispiemērotāko signalizācijas sistēmu.

  • Vietējā signalizācija – zemas uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, taču tā darbosies tikai objektā.
  • GSM signalizācija – ziņa par trauksmi tiek nodota vasarnīcas īpašniekam SMS veidā viņa mobilajā telefonā, lai viņš varētu rīkoties – izsaukt papildspēkus un ierasties objektā pats.
  • Tehniskā apsardze/pults signalizācija – signāls par trauksmi tiek nodots apsardzes speciālistiem, kas nekavējoties reaģē un ierodas objektā.

Mēs uzskatām, ka, ņemot vērā efektivitāti, kā arī uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, vispiemērotākā vasarnīcas apsardze ir GSM vai pults signalizācija. Tā kā vasarnīcas parasti atrodas attālākās vietās, tad īpaši svarīgs ir reaģēšanas laiks pēc trauksmes signāla saņemšanas. Uzziniet, kā notiek signalizācijas izvēle un uzstādīšana. Aprīkojiet savu vasarnīcu ar signalizāciju, lai Jums nav jāuztraucas par zaudējumiem, kas tai var tikt nodarīti Jūsu prombūtnes laikā. „Mustangs Apsardze” speciālisti izstrādās kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu vasarnīcas drošībai.

Sazinieties ar „Mustangs Apsardze” drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums.

 
Citi pakalpojumi privātpersonām

Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Apsardzes firma "Mustangs apsardze" jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu īpašumos. Signalizācijas ierīkošana atkarībā no pasūtītāja vēlmēm un prasībām ir iespējama vairākos līmeņos un signalizācijas montāžu iesaka veikt īpašuma celtniecības vai remonta laikā.

Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības laikā arī ziemā. Izvēlieties efektīvu, bet ekonomisku risinājumu. Mēs uzskatām, ka, ņemot vērā efektivitāti, kā arī uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, vispiemērotākā vasarnīcas apsardze ir GSM vai pults signalizācija.

Apsardzes firma "Mustangs Apsardze" piedāvā arī citus pakalpojumus fiziskām personām, piemērām, privātā miesassardze un citus.