LVRU

Privātmājas apsardze

Apsardzes firma ,,Mustangs apsardze” jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu īpašumos. Signalizācijas ierīkošana atkarībā no pasūtītāja vēlmēm un prasībām ir iespējama vairākos līmeņos. Biežāk pieprasīta ir signalizācija, kas reaģē uz logu vai durvju atvēršanu. Tā kā lielākajā daļā īpašumu tiek uzstādīti tā saucamie PVC jeb pakešlogi, kurus ļaundari parasti atver nevis izsit, tad signalizācijai pie logu atvēršanas ir būtiska nozīme.

Signalizācijas ierīkošana ir jāveic  īpašuma celtniecības vai remonta laikā , tad visefektīvāk iespējams izplānot kabeļu un sensoru izvietojumu , lai tie netraucētu interjeram.

,,Mustangs apsardze” pieredze rāda , ka visi klienti atzīst faktu, ka signalizācijas ierīkošana atmaksājas. Lai arī sākotnēji klientam ir jāinvestē sistēmas iegādē un uzstādīšanā, tomēr signalizācijas sistēmas apkalpošanas un uzturēšanas izmaksas mēnesī ir salīdzinoši nelielas salīdzinājumā ar drošības sajūtu, ko tā sniedz jūsu ģimenei un īpašumam.

Ko Jūs iegūsiet, uzsākot sadarbību ar ,,Mustangs Apsardze”:

  • Jūsu īpašuma diennakts apsardzi ar trauksmes signāla raidīšanu vairākos kanālos. Pie trauksmes signāla saņemšanas ātrās reaģēšanas grupa nekavējoties izbrauks uz apsargājamo objektu un neatstās to, kamēr nenoskaidros trauksmes cēloni;
  • Operators un operatīvā apsardzes grupa darbosies pēc iepriekš ar Jums sasnaņota rīcības plāna. Vienalga, kur Jūs esiet - komandējumā vai atpūšaties - viss tiek kontrolēts;
  • Dublētu SMS īsziņu uz Jūsu telefonu par trauksmes signāla saņemšanu vai pults apsardzes sistēmas atbloķēšanu, ja tas ir saskaņā ar iepriekš saskaņotu rīcības plānu;
  • Apsardzes firmas ,,Mustangs Apsardze” rīcībā ir savas mobīlās ātrās reaģēšanas grupas, kuras veic nepārtrauktu patrulēšanu apsargājamos rajonos.

Iespējamie drošības risinājumi privātmājā:

  • Signalizācija – privātmājā ir iespējams uzstādīt vairāku līmeņu signalizāciju: tādu, kas reaģē uz kustību, aprīkojot ar signalizācijas sistēmu tikai mājas pirmo stāvu vai abus stāvus, vai tādu, kas reaģē uz logu/durvju atvēršanu vai izsišanu/uzlaušanu. Signalizāciju, kas reaģē uz kustībām, iespējams uzstādīt arī mājas pagalmā.
  • Trauksmes poga – īpaši piemērota privātmājām nomaļās vietās. Šī sistēma vairāk domāta mājinieku drošības sajūtai, lai viņi jebkurā brīdī, jūtoties apdraudēti, varētu izsaukt ātrās reaģēšanas brigādi, kas nekavējoties ieradīsies īpašumā.
  • Videonovērošanas sistēma – visbiežāk šāda sistēma tiek uzstādīta mājas priekšpagalmā, tā ļauj fiksēt mājas tuvumā notiekošo un nepieciešamības gadījumā ierakstu iespējams analizēt.
  • Fiziskā apsardze – Jūsu atvaļinājuma laikā vai īpašos gadījumos. Dodoties garākā atvaļinājumā, Jūs varat nolīgt apsardzes firmas pakalpojumus tikai šim periodam. Apsardzes darbinieks var pieskatīt Jūsu īpašumu un veikt regulāras apgaitas visu diennakti vai tikai diennakts tumšajā laikā.

Uzziniet, kā notiek signalizācijas izvēle un uzstādīšana. Jūsu īpašuma un ģimenes drošībai „Mustangs Apsardze” speciālisti iesaka privātmāju aprīkot ar ugunsdrošības signalizāciju.  Ugunsdrošības signalizācija brīdinās Jūs un drošības dienestu par dūmiem Jūsu mājā, lai savlaicīgas rīcības rezultātā uguns nodarītie postījumi būtu iespējami mazāki.  Īpaši svarīgi ir ugunsdrošības signalizāciju uzstādīt kamīna tuvumā, kurtuvē, virtuvē un saunā.

„Mustangs Apsardze” piedāvā kvalitatīvas un efektīvas ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanu un to apkalpošanu.

Sazinieties ar „Mustangs Apsardze” drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums.

 
Citi pakalpojumi privātpersonām

Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Apsardzes firma "Mustangs apsardze" jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu īpašumos. Signalizācijas ierīkošana atkarībā no pasūtītāja vēlmēm un prasībām ir iespējama vairākos līmeņos un signalizācijas montāžu iesaka veikt īpašuma celtniecības vai remonta laikā.

Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības laikā arī ziemā. Izvēlieties efektīvu, bet ekonomisku risinājumu. Mēs uzskatām, ka, ņemot vērā efektivitāti, kā arī uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, vispiemērotākā vasarnīcas apsardze ir GSM vai pults signalizācija.

Apsardzes firma "Mustangs Apsardze" piedāvā arī citus pakalpojumus fiziskām personām, piemērām, privātā miesassardze un citus.