LVRU

Dzīvokļa apsardze

Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Drošākā signalizācijas sistēma ir pults signalizācija. Šādas signalizācijas aktivizēšanas gadījumā trauksmes signāls tiek nosūtīts uz apsardzes dienesta centrālo pulti, kur pēc trauksmes signāla saņemšanas uz dzīvokli nekavējoties tiek nosūtīta operatīvā grupa, kura novērš tālākus tajā iekļūšanas draudus. Pults signalizācijas sistēmu uzstādīšana dzīvokļos to īpašniekiem sniedz garantiju, ka uz jebkuru trauksmes signālu apsardzes dienesti attiecīgi reaģēs, tomēr gadījumos,kad uzstādīta šāda signalizācija, jārēķinās ar laiku, ko apsardzes dienesti pavadīs ceļā uz objektu. Tāpēc pirms pults signalizācijas uzstādīšanas un piemērotākās apsardzes firmas izvēles līdzās pakalpojuma cenai un kvalitātei būtiski ir arī noskaidrot tuvākā apsardzes dienesta iecirkņa attālumu līdz dzīvoklim un iespējamo ceļā pavadāmo laiku.

Ko Jūs iegūsiet, uzsākot sadarbību ar ,,Mustangs Apsardze’’:

  • Jūsu dzīvokļa diennakts apsardzi ar tūlītēju reaģēšanu uz trauksmes signālu
  • Iespēju novērst zādzības mēģinājumu vai ugunskgrēka izplatību
  • Dublētu SMS īsziņu uz Jūsu telefonu par trauksmes signāla saņemšanu vai pults apsardzes sistēmas atbloķēšanu
  • Drošu aizsardzību, mieru un pārliecību par mantas drošību

„Mustangs Apsardze” piedāvā uzstādīt atbilstošu signalizācijas sistēmu:

  • Vietējā signalizācija – zemas uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, darbojas tikai dzīvoklī.
  • GSM signalizācija – ziņa par trauksmi tiek nodota dzīvokļa īpašniekam SMS veidā viņa mobilajā telefonā, lai viņš varētu rīkoties.
  • Tehniskā apsardze/pults signalizācija – signāls par trauksmi tiek nodots drošības speciālistiem apsardzes postenī, kuri nekavējoties reaģē un ierodas objektā, izsaucot papildspēkus vai citus dienestus, ja nepieciešams.

Tehniskā apsardze ir visefektīvākais apsardzes risinājums, jo pārkāpēji visbiežāk tiek notverti nozieguma izdarīšanas brīdī, līdz ar to dzīvokļa īpašnieka zaudējumi ir minimāli.

„Mustangs Apsardze” piedāvā tehniskās apsardzes pakalpojumus sākot no 10 EUR/mēnesī.

„Mustangs Apsardze”  Uzziniet, kā notiek signalizācijas izvēle un uzstādīšana

Jūsu īpašuma un ģimenes drošībai! Speciālisti iesaka dzīvokli aprīkot ar ugunsdrošības signalizāciju. Ugunsdrošības signalizācija brīdinās Jūs un drošības dienestu par dūmiem Jūsu dzīvoklī, lai savlaicīgas rīcības rezultātā uguns nodarītie postījumi būtu iespējami mazāki.

„Mustangs Apsardze” speciālisti izstrādās kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu dzīvokļa drošībai.

Sazinieties ar Mustangs Apsardze” drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums. 

 
Citi pakalpojumi privātpersonām

Signalizācija dzīvoklī ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pasargāt savu dzīvokli no nelūgtu viesu apmeklējuma. Tieši signalizācija nereti ir tā, kas liek dzīvoklī iekļuvušajiem ļaundariem pārtraukt savu noziedzīgo nodomu vai ļauj apsardzes dienestiem aizturēt zagļus nozieguma vietā.

Apsardzes firma "Mustangs apsardze" jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu īpašumos. Signalizācijas ierīkošana atkarībā no pasūtītāja vēlmēm un prasībām ir iespējama vairākos līmeņos un signalizācijas montāžu iesaka veikt īpašuma celtniecības vai remonta laikā.

Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības laikā arī ziemā. Izvēlieties efektīvu, bet ekonomisku risinājumu. Mēs uzskatām, ka, ņemot vērā efektivitāti, kā arī uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, vispiemērotākā vasarnīcas apsardze ir GSM vai pults signalizācija.

Apsardzes firma "Mustangs Apsardze" piedāvā arī citus pakalpojumus fiziskām personām, piemērām, privātā miesassardze un citus.