LVRU

Apsardzes firmu pakalpojumi kļuvuši īpaši aktuāli un pieprasīti pēdējā gada laikā. Šobrīd apsardzes firmas nodarbojas ne tikai ar tādu pakalpojumu sniegšanu kā fiziskā apsardze, video monitorings un pults apsardze, bet veic arī video novērošanas kameru un sistēmu uzstādīšanu, signalizāciju, ugunsdrošības sistēmu un gāzes sensoru uzstādīšanu un apkalpošanu.

Ja arī jūs esat izlēmis izmantot kādus no apsardzes firmu piedāvātajiem pakalpojumiem, sākotnēji jums ir jāpārliecinās par apsardzes firmas kompetenci un profesionalitāti. Mustangs apsardze speciālisti nodrošina ne tikai profesionālu servisu, bet arī individuālu pieeju katram apsardzes firmas klientam. Proti,  apsardzes firmas Mustangs darbinieki individuāli izpēta katra klienta drošības jautājumu atsevišķi, meklējot piemērotākos risinājumus, atbilstoši apsargājamā objekta un klienta finansiālajām iespējām.

Apsardzes Firmas

Pirmkārt, ikvienai apsardzes firmai ir nepieciešama Latvijas Republikas izsniegta licence, kas apliecina, ka uzņēmums ir tiesīgs sniegt  apsardzes pakalpojumus un uzstādīt drošības sistēmas. Tāpat arī ikvienam apsardzes firmas drošības speciālistam ir jābūt sertifikātam, kas apliecina tā atbilstību un gatavību nodrošināt ar uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem tā klientus.

Ne vienmēr apsardzes firmas lielums un atpazīstamība liecina arī par tās drošību un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Pie jebkura darījuma, jums ir jāpārliecinās, ka apsardzes firma uzņemas to atbildību par to, kas ir viņu kompetencē. Ja jūs izmantojiet tādus pakalpojumus kā fiziskā apsardze, video monitorings, pults apsardze, pārliecinieties, ka apsardzes firmas darbinieki, kuri nodrošina jūs ar šo pakalpojumu ir pilnībā informēti par jūsu prasībām, kas attiecas uz konfidencialitāti, darba kārtību un citām prasībām, kuras tiem jāievēro saskaņā ar jūsu biznesa vai ikdienas darba specifiku. Tāpat laikus saskaņojiet visus izdevumus un darba norises gaitu, lai vēlāk nerastos pārpratumi.

Mustangs apsardze drošības speciālisti, labprāt, jums sniegs bezmaksas konsultāciju jebkurā drošības jautājumā. Lai sazinātos ar mūsu drošības speciālistiem, zvaniet pa tālruni 67971856 vai rakstiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .